Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Eurotool 2016

10.11.2016

W dniach 18-20 października w Krakowie odbyła się 21 edycja targów Eurotool, w której wzięło udział ponad 450 firmy z Polski i zagranicy. Branżę automatyki i robotyki reprezentowała m.in. firma WObit.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy m.in.robota AGV CubeRunnersłużącego do automatycznego transportu elementów, który przemieszczał się po wyznaczonej trasie, a także konstrukcję AGV EcoRunner.

Zwiedzający mogli zobaczyć również nowy skaner laserowy z serii scanCONTROL 26x0 firmy Micro-Epsilon umieszczony narobocie UR3, który mierzył trzy próbki detali i kontrolował ich jakość.

Targi Eurotool były również ważnym miejscem spotkań i rozmów ekspertów, m.in. podczas paneli dyskusyjnych MM Speakers Corner.

Specjalista z firmy WObit wziął udział w debacie poświęconej wpływowi cyfryzacji gospodarki na sektory przemysłowe.

×

Przeczytaj także

Laserowy miernik odległości do pomiaru względem nieregularnych struktur i błyszczących powierzchni
Laserowy miernik odległości do pomiaru względem nieregularnych struktur i błyszczących powierzchni

W ofercie WObit dostępny jest nowy, laserowy czujnik odległości przeznaczony do  prowadzenia pomiarów względem nieregularnych struktur i refleksyjnych powierzchni, takich jak papier ścierny, guma, itp

Zobacz więcej »
4 pytania na drodze do wyboru idealnego sprzęgła
4 pytania na drodze do wyboru idealnego sprzęgła

Sprzęgło to istotny element systemów, który musi nie tylko połączyć dwa zespoły, lecz także skompensować błędy projektowe i działanie warunków zewnętrznych. Przeczytaj jak wybrać właściwe sprzęgło.

Zobacz więcej »