Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Hannover Messe 2017

09.05.2017

W dniach 24-28 kwietnia 2017 r. odbyła się jubileuszowa, siedemdziesiąta edycja Targów Hannover Messe. Jest to jedno z największych na świecie wydarzeń w branży przemysłowej, co potwierdzają liczby: w bieżącym roku targi gościły 6,5 tyś. wystawców z 70 krajów i aż 225 000 odwiedzających. Pośród liderów światowej automatyki po raz pierwszy swoje rozwiązania zaprezentowała firma WObit.

Na stoisku WObit zlokalizowanym w części poświęconej automatyce przemysłowej zwiedzający mogli zobaczyć przede wszystkim samojezdne roboty transportowe z rodziny MOBOT® AGV orazroboty Towersłużące do aplikacji pick&place czy paletyzacji.

Zaprezentowaliśmy m.in. współpracę robota MOBOT® AGV CubeRunner, który transportował polskie soki, podawane przez robota Tower TR300. Smak soku wybierany był przez klienta za pomocą dedykowanej aplikacji na panelu operatorskim.

Przez pięć dni odbyliśmy wiele interesujących spotkań i owocnych rozmów.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Zespół WObit

×

Przeczytaj także

Najmniejszy czujnik linkowy na świecie
Najmniejszy czujnik linkowy na świecie

Miniaturowe czujniki MT są najmniejszymi czujnikami linkowymi na świecie. Zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań testowych, w których występują wysokie przyspieszenia linki.

Zobacz więcej »
4 pytania na drodze do wyboru idealnego sprzęgła
4 pytania na drodze do wyboru idealnego sprzęgła

Sprzęgło to istotny element systemów, który musi nie tylko połączyć dwa zespoły, lecz także skompensować błędy projektowe i działanie warunków zewnętrznych. Przeczytaj jak wybrać właściwe sprzęgło.

Zobacz więcej »