Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Warsaw Industry Week 2017

21.11.2017

Trzy intensywne dni spotkań, tak krótko można podsumować udział firmy WObit w drugiej edycji targów Warsaw Industry Week. Na sporej przestrzeni zaprezentowaliśmy aż trzy roboty mobilne z rodziny MOBOT® AGV, w tym robota MOBOT® AGV FlatRunner HT transportującego paletę o półtonowym ładunku!

Wiele uwagi przyciągał nasz najmniejszy robot mobilny MOBOT® AGV eRunner, który przemierzał stoisko za pomocą nawigacji laserowej. Pragnienie naszych odwiedzających gasił MOBOT® AGV CubeRunner, który serwował soczki podawane przez robota Tower TR300.

Jednak roboty to nie wszystko, co prezentowaliśmy w Ptak Warsaw Expo. Na naszym stoisku można było zapoznać się z funkcjonowaniem systemu SCADA PcVue i nowymi aplikacjami mobilnymi, takimi jak TouchVue czy SnapVue. Demonstrowaliśmy również działanie urządzeń pomiarowych i czujników, w tym skanera laserowego orazsystemu do pomiaru rozkładu sił i nacisku.

Zgodnie z zapowiedzią, podczas targów odbyła się interesująca konferencja poświęcona instrumentom Przemysłu 4.0. W panelu dyskusyjnym zamykającym całe wydarzenie wziął udział Dyrektor Rozwoju, Produkcji i Sprzedaży z firmy WObit, który wraz z przedstawicielami firm Fanuc Polska, Siemens Industry Polska oraz ASTOR debatował czy Przemysł 4.0 jest już w Polsce.

Warsaw Industry Week był miejscem spotkania przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu oraz świata nauki.

Dziękujemy, że byliście tam Państwo z nami.

urządzenia pomiarowe WObit - WIWMOBOT AGV eRunner - WIW
Robot tower TR300 - WIW
×

Przeczytaj także

Enkodery magnetyczne MOK2xx produkcji WObit
Enkodery magnetyczne MOK2xx produkcji WObit

Od niedawna w ofercie firmy WObit dostępne są nowe enkodery magnetyczne inkrementalne serii MOK2xx. Przetworniki dostępne są w trzech średnicach obudów 30, 40 lub 50 mm.

Zobacz więcej »
Jak oszczędzać energię w przemyśle?
Jak oszczędzać energię w przemyśle?

Poszukując oszczędności i sposobów na zwiększenie wydajności energetycznej przedsiębiorstwa, warto zwrócić uwagę na napędy stosowane w maszynach produkcyjnych.

Zobacz więcej »