Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Oddaj głos i wybierz Produkt Roku 2018!

Gorąco zachęcamy do oddania głosu na produkty WObit pretendujące do tytułu Produkt Roku 2018!

06.02.2019

Oddaj głos i wybierz Produkt Roku 2018!

Szanowni Państwo, 

rozpoczęło się głosowanie na Produkt Roku 2018 w konkursie organizowanym przez czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, które potrwa do 2 marca. Aż dwa produkty z oferty WObit zakwalifikowały się do drugiego etapu.

Jury dokonało wyboru na podstawie 4 kryteriów: innowacyjność produktu, przydatność w praktyce, łatwość w użyciu, potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z zastosowaniem produktu. 

Gorąco zachęcamy do oddania głosu na zaprezentowane poniżej urządzenia. Aby zagłosować, wystarczy kliknąć w obraz, zaznaczyć produkt, podać swoje dane i nacisnąć przycisk głosuj.

W kategorii Urządzenia mechaniczne do tytułu pretenduje przekładnia planetarna kątowa WPSFN.

Charakteryzuje się doskonałą sztywnością i dynamiką, cichą pracą, uzyskaną dzięki zastosowaniu spiralnych zębów oraz doskonałą synchronizacją prędkości i niesamowitą płynnością ruchu uzyskaną dzięki helikalnemu uzębieniu.

Przekładnia WPSFN ma kompaktową konstrukcję - najmniejszą na rynku o takich parametrach. ​

RP34

W ścisłej czołówce pretendentów do tytułu w kategorii Urządzenia i maszyny z napędem elektrycznym, silniki elektryczne znalazł się niezawodny Silnik bezszczotkowy RP34M-221.

Dziękujemy za Państwa czas poświęcony na zapoznanie się z urządzeniami i oddanie swojego głosu w konkursie na Produkt Roku 2018.

×

Przeczytaj także

optoNCDT 1220 – Nowy standard dla automatyki przemysłowej
optoNCDT 1220 – Nowy standard dla automatyki przemysłowej

Laserowy czujnik triangulacyjny optoNCDT 1220 firmy Micro-Epsilon wyznacza nowe standardy w pomiarach przemieszczeń i odległości w automatyce przemysłowej.

Zobacz więcej »
Współpracujące roboty mobilne automatyzują transport wewnętrzny
Współpracujące roboty mobilne automatyzują transport wewnętrzny

Jednym z obszarów, które warto usprawniać, jest transport wewnętrzny, tak aby umożliwiał on niezbędną elastyczność działań przedsiębiorstwa.

Zobacz więcej »