Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation

Zapraszamy na targi Warsaw Industry Week 2019

18.09.2019

Zapraszamy na targi Warsaw Industry Week 2019

Jesień w branży przemysłowej wypełniona jest interesującymi spotkaniami branżowymi, do których należą dynamicznie rozwijające się targi Warsaw Industry Week. Firma WObit po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Tegoroczne targi odbędą się w dniach 13-15 listopada. Nasi specjaliści będą czekać na Państwa od godziny 10:00 do 16:00 przez pierwsze dni targów, natomiast w dniu 15 listopada od 10:00 do 15:00.

Na stoisku WObit o numerze 117A w Hali E prezentować będziemy innowacyjne roboty mobilne MOBOT® AGV do automatyzacji transportu wewnętrznego. Po raz pierwszy będą mogli Państwo zobaczyć nowego robota MOBOT® AGV FlatRunner MW Light o udźwigu do 1000 kg.

Targom Warsaw Industry Week towarzyszyć będą spotkania ekspertów, m.in. konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0 skupiająca się na innowacjach jakie niesie ze sobą czwarta rewolucja przemysłowa. W gronie tegorocznych prelegentów obecny jest Dyrektor Rozwoju, Produkcji i Sprzedaży w firmie WObit, który opowie o ważnym instrumencie czwartej rewolucji przemysłowej czyli autonomicznych robotach mobilnych. Jego prezentacja odbędzie się już 13 listopada o godzinie 13Zapraszamy do kupna biletu i udziału w konferencji.

Zachęcamy do rejestracji na targi, która uprawnia do bezpłatnego wstępu na wydarzenie.

Zapraszamy serdecznie!

×

Przeczytaj także

Czy osiemnastowieczne narzędzia były ergonomiczne? Sprawdziliśmy.
Czy osiemnastowieczne narzędzia były ergonomiczne? Sprawdziliśmy.

Systemy do pomiaru rozkładu sił i nacisku firmy Tekscan doskonale sprawdzają się w badaniu ergonomii. Przedstawiamy relację z badań z wykorzystaniem systemu GRIP.

Zobacz więcej »
Laserowy miernik odległości do pomiaru względem nieregularnych struktur i błyszczących powierzchni
Laserowy miernik odległości do pomiaru względem nieregularnych struktur i błyszczących powierzchni

W ofercie WObit dostępny jest nowy, laserowy czujnik odległości przeznaczony do  prowadzenia pomiarów względem nieregularnych struktur i refleksyjnych powierzchni, takich jak papier ścierny, guma, itp

Zobacz więcej »