Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy odpowiedzialnej i pracowitej osoby do pracy na stanowisku:

MłODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • uruchamianie i koordynowanie zleceń produkcyjnych
  • pomoc w formułowaniu planów produkcyjnych przedsiębiorstwa
  • nadzór nad realizacją planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • ewidencjonowanie kosztów produkcji i kalkulacja kosztów wyrobów gotowych,
  • określanie potrzeb materiałowych w odniesieniu do konkretnych projektów produkcyjnych,
  • kontakt z dostawcami w zakresie zakupu surowców, materiałów oraz współpraca z usługodawcami zewnętrznymi
  • specyfikacja zamówień surowcowych z uwzględnieniem wymaganych parametrów jakościowych i ilościowych
  • bieżąca kontrola stanu surowcowego.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe: logistyka produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne
  • znajomość działania firm produkcyjnych
  • znajomość rysunku technicznego (umiejętność interpretowania dokumentacji technicznej)
  • znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej
  • znajomość Microsoft Office
  • doskonała organizacja pracy i terminowość
  • dyskrecja, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Unicore.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi,
  • pracę w innowacyjnej firmie,
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Zgłoszenia aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: praca@wobit.com.pl
WObit