Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy PASJONATÓW AUTOMATYKI, ROBOTYKI i ELEKTRONIKI PRZEMYSŁOWEJ
do ambitnej i twórczej pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA MIKROKONTROLERóW / DZIAł BADAń I ROZWOJU

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie i prototypowanie układów elektronicznych (cyfrowych oraz cyfrowo–analogowych)
  • tworzenie oprogramowania na układy mikroprocesorowe,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznych i instrukcji obsługi,
  • realizacja projektów w cyklu rozwoju produktu – od koncepcji, przez prototypowanie, po wdrożenie produkcyjne,
  • wsparcie zespołu w realizacji projektów z zakresu automatyki i robotyki,
  • udoskonalanie istniejących produktów.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka programowania C / C++
  • doświadczenie w projektowaniu i testowaniu układów elektronicznych
  • znajomość architektury ARM (Cortex M0/M3/M4)
  • znajomość interfejsów komunikacyjnych UART, CAN, ETHERNET, itp.
  • znajomość zagadnień EMI/EMC
  • umiejętność lutowania
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i dokładność
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/automatyka/robotyka/energoelektronika/mechatronika)

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z regulatorami (PID)
  • znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem napędów (DC, BLDC, AC, STEPPER)
  • znajomość środowiska Eagle
  • znajomość przemysłowych interfejsów komunikacyjnych (MODBUS, CANopen itp.)
  • umiejętność programowania sterowników PLC i paneli operatorskich

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych,
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń w grupie ambitnych osób,
  • dobrą atmosferę i warunki pracy,
  • pracę przy ciekawych projektach.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny -
WObit