Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Rozpiera Cię energia? Jesteś entuzjastyczny, aktywny, ambitny, chcesz działać i rozwijać się? To praca dla Ciebie!

MENADżER PROJEKTU

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

Obowiązki:

Sporządzanie ofert rozwiązań z zakresu robotyki i mechatroniki  w oparciu o wymogi klienta

Realizacja ofert z zakresu robotyki i mechatroniki poprzez opracowywanie systemów oraz szacowanie kosztów niezbędnych komponentów i modułów

Zbieranie ofert od poddostawców oraz opracowywanie kosztorysów

Przygotowywanie, prowadzenie i kontrola realizacji projektów zgodnie ze standardami firmy i metodyką zarządzania projektami

Analiza i ocena ryzyka ofert i projektów

Wyznaczanie zespołu projektowego

Obsługa klienta w trakcie realizacji projektu oraz nadzorowanie dokumentacji w zakresie wykonywanych projektów

Controlling i raportowanie wyników dla realizowanych projektów, analiza kosztów projektowych oraz odchyleń budżetowych

Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w celu realizowania projektów

Zapewnienie rentowności zgodnie z założonym budżetem oraz satysfakcji klientów

Prowadzenie prac uruchomieniowych i uczestnictwo w odbiorach na terenie klienta

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Wiedza z zakresu mechatroniki, budowy maszyn przemysłowych, automatyki, robotyki

Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu/menadżera projektu lub podobnym, najlepiej w branży technicznej

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista

Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu

Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji

Kreatywność, elastyczność, inicjatywa

Umiejętności negocjacyjne i biznesowe

Prawo jazdy kat. B

Aktywne uprawianie sportu

Studia/szkolenia z zarządzania projektami będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

Uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych

Możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w grupie ambitnych osób

Dobrą atmosferę i warunki pracy.

Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny –
WObit