Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy pracownika do ambitnej i twórczej pracy na stanowisku

PROGRAMISTA / DZIAł BADAń I ROZWOJU

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • To, że nie będzie to zwykłe „klepanie kodu”
  • Satysfakcję z wdrożonych projektów i rozwoju produktu
  • Uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych.
  • Uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi i ich pracę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w ambitnym i doświadczonym zespole
  • Dobrą atmosferę i warunki pracy

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języków C i C++
  • Otwarty umysł
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Studia wyższe kierunkowe: inżynieria oprogramowania, informatyka…
  • Zaangażowanie i dążenie do celu
  • MILE WIDZIANE BĘDĄ:
    • Znajomość struktur ROS (Robot Operating System)
    • Komfort w używaniu systemu Linux
    • Znajomość algorytmów przetwarzania danych

OBOWIĄZKI:

  • Rozwój istniejącego projektu i oprogramowania w C i C++
  • Uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania dla realizowanych i implementowanych projektów w zakresie robotyki przemysłowej
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny -
WObit