Rozwiązania i Komponenty dla AutomatykiSolutions and Components for Automation
WObit

Poszukujemy UCZCIWEGO i CHĘTNEGO DO PRACY WSPÓŁPRACOWNIKA
na stanowisku

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC np. frezarki, tokarki
  • programowanie z pulpitu maszyny oraz w systemach CAD/CAM, Siemens NX dla obróbki o nieregularnym kształcie
  • interpretacja rysunków technicznych do tworzenia komponentów
  • określenie optymalnego układu i zużycia materiałów
  • praca przy małych i dużych seriach
  • prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
  • uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
  • znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Fanuc lub pokrewnym
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i umiejętność skupienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi i ich pracę
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w ambitnym i doświadczonym zespole
  • dobrą atmosferę i warunki pracy
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych
  • dobrą atmosferę i warunki pracy.
Wypełnij formularz rekrutacyjny »
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny –
WObit