Potrzebujesz pomocy?
Wyślij zapytanieZadzwoń do doradcy
Zadzwoń+ 48 61 22 27 422
AAA

Silniki linowe z żelaznym rdzeniem

Silniki linowe z żelaznym rdzeniem

Silniki liniowe z żelaznym rdzeniem przeznaczone są do aplikacji wymagających dużego przyspieszenia, prędkości oraz precyzyjnego pozycjonowania.

Silniki te mają wbudowane czujniki Halla oraz czujnik temperatury. Charakteryzują się kompaktową, modułową konstrukcją, która ułatwia ich zastosowanie w różnorodnych aplikacjach. 


Download:
ProduktSiła maksymalna (N) z blokiem chłodzącymSiła maksymalna (N) bez bloku chłodzącegoSiła nominalna (N) z blokiem chłodzącymSiła nominalna (N) bez bloku chłodzącego Moc maksymalna (W)Moc nominalna (W)Długość siłownikaWaga siłownikaCena
LM-CA2-55242.1138.894.253.854066.2970.6
LM-CA4-55484.2277.6188.3107.61080132.31771.1
LM-CA6-55726.3416.4282.5161.41620198.52571.6
LM-CA2-75368213.4143.181.874090.7970.8
LM-CA4-75736426.9286.2163.61480181.31771.5
LM-CA6-751104640.3429.3245.322202722572.2
LM-CA2-115588.8341.5229130.81020124.9971.5
LM-CA4-1151177.6683457.9261.92040249.91772.8
LM-CA6-1151766.41024.5686.9392.53060374.82574.1
LM-CB2-60563312.6198.2132.286284.71301.6
LM-CB4-601117.4625.3396.5264.31698169.32503.1
LM-CB6-601680.3937.6594.7396.525602543704.6
LM-CB2-80848.7475.2301.3200.91167116.41302.4
LM-CB4-801697.4950.5602.6401.82335232.82504.7
LM-CB6-802552.51425.6904602.63520349.33706.9
LM-CB2-1201376.2760.4482.1321.41622157.61304.0
LM-CB4-1202709.31520.7964.2642.83143315.22507.8
LM-CB6-1204096.22281.11446.4964.24790472.837011.5
LM-CC2-64592356.7258.5100.81755101.11622.3
LM-CC4-641185713.4517201.63510202.23144.5
LM-CC6-6417771070.1775.4302.45265303.34666.6
LM-CC2-84900.9542.2392.9153.22295132.21623.5
LM-CC4-8418001084.4785.8306.54590264.43146.8
LM-CC6-8427001626.61178.7459.76885396.646610.1
LM-CC2-1241446867.5628.6245.23067175.41625.9
LM-CC4-124288117351257.2490.36092350.931411.4
LM-CC6-12443272602.51885.9735.59159526.346616.9
pokaż wszystkie
Produkty
Produkty w promocji

57BYGH881

54.65 PLN BRUTTO

57BYGH881